HAKKIMIZDA

“Porgin Dijital Teknolojileri:
Dijital teknolojiler ve girişimlerdeki yeni ortağınız.”

Porgin Digital Technologies olarak dijital sektörde fark yaratmak, dijital trendlere yön verecek projelere imza atmak, yaratıcı, iddialı ve yenilikçi projelere yatırım desteği sağlamak misyonuyla kurulduk.

Yüz yılı aşkın süredir sanayi sektöründe faaliyet gösteren, sürekli üretim ve istihdamı benimsemiş, arkamızda sahip olduğumuz sermaye gücü ile geleceğin akıllı yatırımcısı olarak anılmak temel ilkemizdir. Türkiye’de e-ticaret sektörünün kilometre taşlarını oluşturan firmalara katkı sağlamış, otuz yıllık deneyime sahip yönetici kadromuzla sürekli gelişimi benimsiyoruz.

Her projenin kendine özgü dinamikleri olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle özerk ve üretken insan kaynağının faydasını savunuyoruz. Yurt dışında yerel girişimcilerin varlığını önemsiyor, Türkiye’deki dijital projelere know-how desteği sağlamaya öncelik veriyoruz.

Yurt içinde faaliyet gösteren bine yakın e-ihracat girişimcisine dış ihracat konusunda eğitimler vererek desteğimizi sunduk. Yurtdışında aktif olmak isteyen girişimcilerin aracısı olmaya devam edeceğiz. Ortak olduğumuz projelerin sürdürülebilir olması ve küresel pazarda başarıya ulaşması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

HEDEFLERİMİZ

Kısa ve uzun vadeli hedeflerimizi belirledik. Global pazarda değerli olabileceğini düşündüğümüz dijital projeleri ihraç etmek ve teknoloji sektöründe marka olmak ana önceliklerimiz arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra mobil oyun sektöründe söz sahibi olmayı ve gerekli insan kaynağını sağlayarak ağ ekosisteminin çekim merkezi olmayı vizyon olarak görüyoruz.

菜单